piątek, 19 grudnia 2014

Akcja listowa #1 - Wysyłamy listy na Białoruś dla osób z Domu Opieki - odpowiedź

Cześć wszystkim :) Niespodzianki świąteczne czas zacząć :) Wczoraj otrzymałam w końcu odpowiedź z Białorusi! Zaczynałam się już martwić, że nadana koperta z naszymi listami została zagubiona przez pocztę, dodatkowo dziewczyna, do której je przesyłałam nie odpowiedziała mi na moje maile, aż tu wczoraj mama zadzwoniła, że przyszła koperta z Białorusi!
A w kopercie po jednej niespodziance dla każdej :) Dlatego dziewczyny, które brały udział w akcji - koniecznie sprawdźcie swoją skrzynkę mailową i prześlijcie w odpowiedzi swoje maile :)

Poniżej prezentuję przepiękną kopertę, w której dostałam odpowiedź, i pocztówki - niespodzianki :) Niestety Nadezhda nie przesłała poza nimi żadnego listu.
 

Mapa Białorusi
Motyle w Białorusi
Herbatka w lesie

"Over the World" - Gavriil Vashchenko
 

Przepraszam za jakość zdjęć, niestety jestem w domu i nie miałam jak ich zeskanować, a wiadomo - aparat przy sztucznym świetle zniekształca nieco kolory :)

8 komentarzy:

 1. Prześliczne pocztówki! Szkoda, że Nadia nie napisała, jak się podobały nasze opowieści, ale wnioskując po tych pięknych pocztówkach - nie mogło być źle ;)

  Helena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mi też tego brakuje ale na kartkach jest napisanych kilka słów, a Twoja jest po rosyjsku, więc ciężko mi powiedzieć co się na niej skrywa :)
   P.S. Czekam na adres ;)

   Usuń
 2. Ładne pocztówki! Szczególnie te z mapkami! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wrrr.... zawsze jestem spóźniona, a szkoda, bo bardzo chętnie wzięłabym udział w akcji. Smutno, że nie otrzymałaś żadnego listu, jednak te pocztówki są piękne i wzbogacą Twoją kolekcję ^^

  zapraszam na posstcrossing-by-zania.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na każdej pocztówce, jest krótkie podziękowanie za list, więc to wynagradza wszystko, a pocztówki nie wszystkie są moje ;p każda ma inną właścicielkę i czeka na przesłanie :)

   Usuń
 4. Hej!
  Wyraziłaś chęć do wpisania się do podróżującego zeszytu:) Teraz Twoja kolej, jeśli nadal chcesz się wpisać, wyślij mi proszę adres, na który ma być wysłany zeszyt :-) mój mail: wiolkatee@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna akcja :) Mam podobną mapkę z Białorusi :)

  P.S. Zostałaś nominowana do Liebster Blog Award na moim blogu :)
  http://swiatpocztoweklenki.blogspot.com/2015/01/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Zajrzyj na mojego bloga, nominowała Cię do Liebster Blog Award :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze, również sugestie i uwagi :)
Thank you for all comments, including suggestions and notes :)
Gracias por todo comentarios incluyendo sugerencias y notas :)