piątek, 9 stycznia 2015

Czas #1

Reading time
Moim zdaniem ta kartka jest naprawdę hipnotyzująca. Czas czytania - chciałabym go mieć teraz na dobrą książkę :) Ale niestety tak dobrze nie ma, i trzeba się uczyć do obrony, ale już, już termin się zbliża, później jeszcze egzamin wstępny na magisterkę i troszkę czasu na odpoczynek i więcej czasu na bloga :) Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła usiąść z dobrą książką i kubkiem gorącej czekolady :) A może polecicie mi jakieś dobre lektury?

***

In my opinion this postcard is hypnotizing. Reading time - I would like to have it now for good book :) But unfortunately I have to study to my final examination, but it is soon. After it I have entrance exam for master's degree and finally little time to rest and more time on the blog :) I'm looking forward when I can sit down with a good book and a cup of hot chocolate :) Maybe do you recommend me something to reading?

***

 Creo que esta tarjeta postal es muy hipnótica. Tiempo de lectura - me gustaría tener tiempo por buen libro :) Pero desafortunadamente tengo que estudiar para mi examen final. Después tenderé examen para estudiante en el grado de maestría y finalamente un poco tiempo para descansaré y mas tiempo en el blog :) No puedo esperar cuando me puedo sentar con un buen libro y una taza de chocolate caliente :) Quieres recomendarme una buena lectura?

7 komentarzy:

 1. Ja powinnam pisać mgr bo za pół roku obrona, ale wolę czytać książki :-) Coś czuję, że to się na mnie zemści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może polecisz mi coś? Co aktualnie czytasz?
   Nic się nie zemści :) Pisanie pracy chyba nie takie straszne jak już się w końcu za to człowiek zabierze, a czasu masz jeszcze sporo ;)

   Usuń
 2. mam taką samą pocztówkę do koleżanki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także powinnam pisać magisterkę, bo jakoś w lipcu pewnie będę się bronić...jednak nadal wypisuję posty na blogu i czytam książkę - obecnie "Poradnik Globtrotera" B. Pawlikowskiej, ale szczerze mówiąc taka sobie... ;/ nie tego się spodziewałam.
  Bardzo lubię tą kartkę, jest taka motywująca do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do nauki również ;d dziewczyny pracę napisać jeszcze zdążycie, w końcu pół roku przed Wami :) a u mnie obrona już za kilka dni :)

   Usuń
 4. Bardzo ładna pocztówka , ja w ferie świąteczne przeczytałam Zmierzch i Zdradzona ( Drug Tom Domu Nocy) . Dobrze się czytało, ale bardzo mnie nie zachwyciły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jak czytałam całą sagę "Zmierzch" to byłam zachwycona, bardzo dobrze mi się to czytało, zastanawiam się żeby jej nie przeczytać jakoś kiedyś w języku angielskim, dla podszlifowania języka ;)
   Serię "Dom Nocy" - czytam, ale typowo dla zabicia czasu, "odmóżdżenia" się po zajęciach, idealna lektura do tramwaju, bo nie trzeba się skupiać na treści, bo wszystko jest proste do zrozumienia, no i tak jak mówisz, nie zachwyca :)

   Usuń

Dziękuję za wszelkie komentarze, również sugestie i uwagi :)
Thank you for all comments, including suggestions and notes :)
Gracias por todo comentarios incluyendo sugerencias y notas :)