sobota, 23 maja 2015

Litwa #1

Fly Little Crane Fly by Bronislovas Ambrozas

Uważam, że ta kartka jest przepiękna. Pochodzi z Litwy i przedstawia lecącego żurawia. Autorem pocztówki jest mąż postcrosserki - Ilony, od której dostałam tę pocztówkę. Żuraw został uchwycony niedaleko ich domu, co sprawia, że kartka jest dla niej jeszcze ważniejsza. Zdecydowanie pocztówka należy do moich ulubionych :)

***

I think that this postcard is beautiful. It comes from Lithuania and shows flying crane. The author of the card is husband of postcrosser Ilona from who I got that card. The crane was captured near their home which makes that postcard is even more important for her. Postcard is definitely one of my favourites. 

***

Creo que la postal es preciosa.Viene de Lituana y muestra  volar la grúa. El autor de la tarjeta es el marido de postcrosser Ilona que me envió la carta. La grúa fue capturado cerca de su casa que hace que la postal es aún más importante para Ilona. Postal es definitivamente una de mis favoritos.

9 komentarzy:

 1. Faktycznie to ujęcie jest niepowtarzalne i bardzo ładne. Może niekoniecznie lubię ptaki na pocztówkach, ale ta cała otoczka jest niesamowita :) Znaczek też jest genialny i zabawny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobnie, same ptaki na pocztówkach jakoś mnie nie przekonują, ale ta pocztówka jest taka magiczna, tajemnicza sama nie wiem jak ją określić :) Do tego nie jest to zwykłe zdjęcie wywołane jako pocztówka, a pocztówka wydana profesjonalnie :)

   Usuń
 2. Piękna i tajemnicza pocztówka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta kartka jest fantastyczna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że niektórzy ludzie by się czepiali, że kartka to zdjęcie itd. itp. ale nie ja. Pocztówka jest piękna i wyjątkowa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ta kartka nie jest zwykłym zdjęciem, wszystko jest profesjonalnie wydane :)

   Usuń
 5. co prawda nie jestem wielką fanką kartek ze zwierzętami, ale ta akurat ma niesamowity klimat i jest po prostu urzekająca.

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze, również sugestie i uwagi :)
Thank you for all comments, including suggestions and notes :)
Gracias por todo comentarios incluyendo sugerencias y notas :)